HomeШлагбауми, бар'єри

Фотогалерея

Шлагбауми, бар'єри

Найбільш простий та ефективний спосіб регулювання руху на в'їзді на закриті об'єкти – встановлення автоматичного шлагбауму.

Управління шлагбаумом може здійснюватися за допомогою виносного або дистанційного пульта, систему може інтегруватися пристрій зчитування пластикових карт, вона сумісна з домофонами, системами ідентифікації транспортних засобів.

Устаткування для паркування призначене для обмеження доступу машин на територію, а також для резервування індивідуального місця для паркування. Вони дають можливість захистити Ваше місце для паркування, в'їзд на територію, стоянку, а також захистити Ваш транспортний засіб. За допомогою запропонованої у нас продукції, Ваша стоянка, місце для паркування або цілий паркінг будуть організовані якнайкраще. Наша продукція: від найпростішої - бар'єри та стовпчики, наприклад, стовпчик паркування, різного роду огорожі, огородження, в тому числі, огородження паркування, до складної - системи контролю доступу, шлагбауми, інші складні паркувальні механізми та пристрої - дозволяє вирішувати будь-які завдання, будь то паркування, паркінг, паркінг на найвищому сучасному рівні!

Фото примеров:

Шлагбаум
Шлагбаум
Шлагбаум
Шлагбаум