HomeГрати, перила, сходи

Фотогалерея

Сходи

Металеві сходи ідеальні для використання в будинках громадського призначення, адже навіть при тривалих інтенсивних навантаженнях не втрачають своїх властивостей, як функціональних, так і естетичних. Головною деталлю конструкції металевих драбин є високоміцний каркас. Метал - один із найпопулярніших матеріалів, що застосовуються для виготовлення сходів. З нього виконуються як усі конструкції повністю, наприклад, металеві гвинтові сходи, так і окремі їх елементи. Виготовляючи несучі конструкції кожної металевої драбини, метал ми використовуємо найякісніший, це служить гарантією того, що всі наші вироби виключно надійні. З усіх матеріалів, що застосовуються для виготовлення сходів, метал є найміцнішим.

Фото примеров:

Лестница
Лестница
Лестница
Лестница

Поруччя

Основним елементом огородження сходів є перила. Вони служать для зручного та безпечного переміщення людей сходовим маршем, утримують людину при падіннях, а їхні поручні служать додатковою опорою в процесі підйому або спуску. За умовами безпеки переміщення сходами, перилами огороджуються всі сходові марші, що мають у своєму складі більше трьох ступенів.

Поруччя можуть бути металевими, бетонними та дерев'яними. Часто деякі елементи перильного огородження виготовляють із металу у поєднанні з високоміцним склом. Широко практикується комбінація різних матеріалів при влаштуванні перил. Наприклад, поручень металевих поручнів може бути дерев'яним або пластмасовим, у бетонних поручнів може бути дерев'яним. Опорні стійки можуть виготовлятися з одного матеріалу, а заповнення отвору перильної огорожі з іншого.

Фото примеров:

Грати

Грати (грати на вікна)

Також ми займаємося виробництвом гратчастих виробів, у тому числі ґрат на вікна. При виробництві віконних ґрат використовуються тільки якісний металопрокат. Давно люди зрозуміли, що якісні ґрати на вікна це не лише прикраса вікон, а й потужна перешкода для зловмисників. Ґрати на вікна можуть мати різні дизайн малюнка та матеріал, з якого виготовляються різні елементи гратчастого виробу. У якісних металевих віконних ґратах поєднуються елегантність та солідність із міцністю та надійністю. Металеві ґрати на вікнах, що гармонують з малюнком сходових та балконних огорож, воріт та хвіртки створять неповторний стиль, властивий тільки Вашому будинку. Можливі варіанти ескізів ґрат Ви можете побачити нижче. З повними каталогами гратчастих виробів Ви можете ознайомитись, викликавши нашого фахівця.

Фото примеров:

Решетка
Решетка
Решетка
Решетка