HomeНавіси, козирки

Фотогалерея

Навіси, козирки

Козирки та навіси є архітектурними елементами фасаду будівлі, вони створюють перше враження, несуть у собі практичний зміст, захищаючи, наприклад, вхід до будівлі від атмосферних опадів. Навіси можуть встановлюватися над під'їздами будинків та котеджів.

Козирки та навіси бувають різної форми, конструкції та виготовлені з різних матеріалів. Їхнє кріплення може бути реалізовано безліччю різних способів. Верхня частина козирка може бути виконана з полікарбонату, профнастилу, металочерепиці.

Стільниковий полікарбонат - новий, але вже досить добре зарекомендував себе матеріал у будівництві. Стійкість до атмосферних впливів, легкість у обробці та естетичний зовнішній вигляд забезпечили цій новинці швидке завоювання популярності серед професіоналів. Листи полікарбонату закріплюються у металевому каркасі. Листи полікарбонату можуть згинатися і набувати форми хвиль або арок. Використовуючи цю властивість матеріалу, можна виготовляти навіси з полікарбонату як найпростіших, і досить складних форм.

Навіс для автомобіля може бути змонтований впритул до однієї зі стін будинку або розташований незалежно. Навіс для автомобіля - чудове рішення для тих, хто з якихось причин відмовляється від будівництва гаража.

Також навіс для автомобіля може бути встановлений як доповнення до закритого гаража і використовуватись у випадку, якщо машину потрібно залишити ненадовго.

Фото примеров:

Навес
Навес
Навес
Навес