HomeАвтоматичні ворота

Фотогалерея

Автоматичні ворота

ВІДКАТНІ ВОРОТА

Для того щоб зберегти корисну площу ділянки або простір не дозволяє встановити прості ворота, ми можемо виготовити і встановити відкатні ворота. Такі ворота дуже практичні, тому що вони максимально звільняють простір та досить прості в експлуатації. Відкатні ворота можна виготовити з профнастилу, листової сталі або металевих прутів, а також на них можливо встановити автоматичну систему відкривання або просто відкривати вручну. Окрім різних систем відкриття, ви зможете підібрати під стиль та архітектуру будівлі колір відкатних воріт, а фарбування сучасними покриттями надовго убезпечить ворота від корозії.

Відкатні ворота з профнастилу не тільки зручні в експлуатації, але і закривають вашу ділянку від зайвих очей. У разі спроби проникнення на вашу територію, такі ворота стануть досить серйозною перешкодою. Зручність у використанні, економія корисної площі ділянки, практичність та надійність – ось основні переваги відкатних воріт.

Фото примеров:

Откатные ворота
Откатные ворота
Откатные ворота
Откатные ворота

РЯСТІ ВОРОТА

Виготовлення воріт можливе з різних видів матеріалів. Технічні характеристики воріт: металевий каркас воріт - профільна труба 60х40мм., 40х20мм., 20х20мм.; стійки воріт - профільна труба 60х60мм. Залежно від бажань замовника, ворота можна виготовити з профнастилу, листової сталі або металевих прутів. При цьому від матеріалу виготовлення воріт залежить можливість монтажу системи замикання. Ворота можуть відкриватися як автоматично, так і звичайним способом.

Наприклад, розпашні ворота з листової сталі або профнастилу приховують від сторонніх очей ділянку біля будинку чи офісу. Гратчасті розпашні ворота з кованими елементами підкреслять ваш статус і нададуть прилеглої території класичний вигляд. У будь-якому випадку, гарні та акуратні ворота справляють позитивне враження про власника ділянки.

Фото примеров:

Распашные ворота
Распашные ворота
Распашные ворота
Распашные ворота

ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

Секційні ворота – найновіша конструкція воріт: перші секційні ворота з'явилися в середині XX століття. Основні переваги секційних воріт виробництва DoorHan полягають у тому, що завдяки матеріалу полотна (40-міліметрові сендвіч-панелі) ворота забезпечують відмінну теплоізоляцію приміщення. Особливості конструкції дозволяють воротам займати мінімум простору всередині будівлі. При відкритті полотно секційних воріт плавно рухається вгору та переміщається під стелю. Вага полотна компенсується пружинним торсіонним механізмом.

Сьогодні секційні ворота - це найпоширеніші ворота, які встановлюються на побутових та промислових об'єктах. Гаражні секційні ворота відкриваються плавно і безшумно, при відкритті не вимагають додаткового місця перед гаражем і розташовуються всередині нього. Ширина гаражних воріт DoorHan – до 6 м, висота – до 4,5 м.

Точне з'єднання секцій воріт та надійне ущільнення по периметру полотна воріт запобігають попаданню вологи всередину приміщення та зберігають його температурний режим. Гаражні секційні ворота DoorHan стійкі до злому: досягти цього дозволяє жорсткий каркас воріт, виготовлений із оцинкованої сталі. Додатково ворота комплектуються автоматичним замком. До воріт, що встановлюються на промислових підприємствах, висуваються набагато жорсткіші вимоги, ніж до стандартних побутових воріт. Як правило, секційні промислові ворота - це важкі конструкції, які експлуатуються щодня: за добу вони можуть витримувати кілька десятків циклів відкриття та закривання. Крім того, промислові ворота повинні бути стійкими до вітрового навантаження та герметично закривати вхід у виробниче приміщення. Розробникам воріт DoorHan вдалося вирішити всі ці завдання та створити оптимальну конструкцію воріт для експлуатації у промисловій сфері.

Фото примеров:

Секционные ворота
Секционные ворота
Секционные ворота
Секционные ворота